The best Side of طراحی و ساخت ویلا

تنها هزینه زیاد منجر به برخورداری از ویلایی منحصر‌به‌فرد نخواهد شد؛ بلکه نکات اساسی برای معماری ویلا، موارد زیبایی بخش به ویلا، در نظر گرفتن سبک خاص و عالی برای تمامی بخش‌های ویلا و همچنین هارمونی و تناسب بین فضاهای مختلف ویلا از موارد مهم برای ساخت ویلا به شمار می‌آیند.

در این نوشته دلایلی را ذکر می‌کنیم، تا بهتر بتوانید جنبه‌ها مختلف این تصمیم گیری را در نظر داشته باشید و راحتتر تصمیم مناسب را بگیرید.

بازشوها، تورفتگی‌ها، بیرون‌زدگی همگی باید مطابق نیازهای عملکردی فضا جایگذاری و فرم دهی شوند.

.. طراحی می شود . همچنین بالکن ها در این فضا وجود دارند که مساحت زیادی را در بر می گیرند . این کار به طراح این اجازه را می دهد که بتواند با دست بازتر و خلاقانه تری فضاها را طراحی نموده و همچنین رفاه افراد را با طراحی فضاهای بزرگتر و بیشتر ، بیشتر تامین نماید . ویلاهای دوبلکس اگر به صورتی که گفته شد طراحی شود اغلب دو طبقه به وسیله پله هایی دکوراتیو و زیبا در داخل خانه به یکدیگر راه پیدا می کنند اما اگر دو طبقه به صورت مجزا با تمامی امکانات و فضاها طراحی شوند به وسیله ی پله هایی خارج از ورودی به هم متصل می شوند .

 طراحی نمای ساختمان 

آشنا میکنیم.در ابتدا با گام های اساسی طراحی و ساخت ویلا آشنا می شویم.

در این مقاله از رامسین میخواهیم صفرتاصد هزینه ساخت ویلا را برایتان بازگو کنیم و شما را با مراحل مختلف ویلاسازی

بعد از مرحله لوله کشی ویلا مرحله عایق کاری ویلا و یا ساختمان میباشد که باید عایق کاری آشپزخانه و سرویس ها و کف ویلا توسط عایق کار ایزوگام شود . 

نباید به نمای ویلا و هماهنگی و تناسب پنجره‌ها بی‌توجه بود.

پلان ویلاهای طراحی شده به این سبک به صورت اپن یا باز است ، در این سبک از پنجره های بزرگ و یکسره استفاده می شود . بنابراین علاوه بر این که نور طبیعی کافی به فضاهای داخلی راه پیدا می کند ، از داخل نیز دید مناسبی به فضاهای خارجی دارد و برای طراحی ویلا سبکی کاربردی و مناسب به شمار می رود .

در این سبک اغلب از رنگ های طبیعی مانند تنالیته های مختلف رنگ سبز ، قهوه ای و غیره استفاده می شود .

ویلا باید عضوی از طبیعت اطراف خود باشد البته با استفاده از مصالح مناسب و طراحی مناسب get more info .

دوگروه اصلی سنگ های مورد استفاده در نمای ویلا معمولا سنگ های آهکی و آذرین هستند.

وزن بسیار سبکب دارد و فاقد مواد آلاینده است و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت خوبی دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *